Gaál Ádám örömautózásra készül a Székesfehérvár Ralin

A dobogó sem lenne rossz, de Gaál Ádám és Végh Attila legfontosabb feladata, hogy élvezzék a versenyt.

Komoly mezőny gyűlt össze az Országos Historic Ralibajnokság ötödik futamára, a Székesfehérvár Ralira. A gödöllői Opel Gaál márkakereskedés csapat négy nagyon erős ellenféllel küzdhet meg a D csoportban, de az E csoportban is érkeznek új ellenfelek, akikkel a bajnoki pontokért nem kell versenybe szállni, de mindig komoly mércét jelentenek.

A csapatvezető Gaál József szerint azonban versenyzőiknek egy feladtuk lesz vasárnap, ez pedig az örömautózás.

Gaál Ádám: – Hosszú idő telt el az Ózd Rali óta, úgyhogy már nagyon várom, hogy újra autóba ülhessünk. Egynapos verseny lesz, ami könnyebbnek tűnik, mint egy kétnapos, de mivel rövid a táv, kevesebb lehetőséged van a javításra, ezért minden mozdulatnak sokkal nagyobb jelentősége van.

Jó lesz a mezőny, akár a mi csoportunkban, a D-ben, akár az E csoportban induló ellenfeleket nézem. Az értékelésben csak a saját csoportunk számít, de mi mindenki idejét nézzük és a historicban, mindenkit ellenfélnek tekintünk.

Azt a feladatot kaptuk a csapatvezetőnktől, hogy élvezzük a versenyt, de ez az én értelmezésemben azt jelenti, hogy nyomhatjuk az Asconának. Nagyon szeretnék a mezőny elejében autózni és egy dobogós helyezéssel hazatérni.

Gaál József, csapatvezető: – A miskolci két mínusz futamunk után nehéz dolgunk van a bajnokságban, ráadásul a Baranya Kupát családi okok miatt ki is kell hagynunk, így a Székesfehérvár Rali lesz a nyáron az utolsó versenyünk. Éppen ezért is mondtam a gyerekeknek, hogy felszabadult, örömautózást várok tőlük.

Az autón most is finomítottunk, öt éve foglalkozunk az Asconával, mostanra remélem, hogy kilábaltunk minden gyerekbetegségből. Miután a Hankook E-betűs, versenyre gyártott gumijait nem használhatjuk, ezért Michelinre váltottunk.

További információ:

http://www.gaaloldtimermotorsport.eu/

http://www.opelgaal.hu/

 

Wirtmann Ferenc–Kerekes József, Ford Escort Mk II, Argesului Rally

Wirtmann: Joti kösd be magad, lefelé megyünk!

A historic értékelés első helyén végzett Wirtmann Ferenc és Kerekes József Ford Escort Mk II-essel a Román Rallybajnokság idei harmadik futamán az Argesului Rallyn. Mivel a Grawe Életbiztosító Zrt. által támogatott páros egy versenyre szóló licenccel állt rajthoz, sem a versenyen, sem pedig a bajnokságban nem értékelték őket. Az élmény azonban így is felülmúlhatatlan volt, nemcsak a pályabejáráson látott medvék, de a híres Transfogarasi hágón tartott gyorsasági miatt is. Főleg, amikor kicsit sietni kellett lefelé. 

„Nagyon jó verseny volt és nagyon jól éreztük magunkat – mondta Wirtmann Ferenc. – Többször is jártunk Romániában, de az Argesului Rallyn még nem indultunk.

Wirtmann Ferenc–Kerekes József, Ford Escort Mk II, Argesului Rally

Már a pályabejárás is kalandos volt, többször találkoztunk medvékkel a pálya szélén, amik elég tiszteletet parancsolók voltak. Közel száz kilométernyi pályát kellett feldolgoznunk két nap alatt úgy, hogy mindegyiken kétszer mentünk végig.

Szombaton három rövidebb pálya volt, nagyon kanyargós, jó minőségű, de keskeny aszfalttal, a szélén pedig betonteknővel, ami miatt nagyon észnél kellett lenni.

Wirtmann Ferenc–Kerekes József, Ford Escort Mk II, Argesului Rally

Itt az egyetlen kalandunk az volt, amikor beálltunk a gyorsasági rajtjába, majd mondta a sportbíró, négy percet kapunk, hogy ne érjük utol az előttünk rajtolót. Állunk, egyszer csak egy csepp, még egy csepp, majd ami a földön létezik víz, mind leszakadt egy pillanat alatt. Mi meg csak néztünk, hogy most mi lesz a slickeken. Nem estünk be a betonteknőbe, de kalandos volt. 

Az igazi erőpróba másnap következett, a Transfogarasi hágó. Ide hetven kilométer etappal érkeztünk, majd volt egy 24 kilométeres pálya, egy kilométer etap, sisak marad fent és még egy 14 kilométeres. 

Wirtmann Ferenc–Kerekes József, Ford Escort Mk II, Argesului Rally

Nem mentünk fel teljesen a hágóra, nem is lehetett volna, mert hóakadály volt a tetején, de így is gyönyörű környezetben versenyeztünk. Fent megebédeltették a mezőnyt, és indultunk vissza ugyanazokon a pályákon. 

Az első rajtjában elírták az időnket, egy perccel, amit mi jeleztünk, de nem nagyon akartak foglalkozni vele. Két gyorssal a vége előtt még 40 másodperccel vezettünk, így 20 másodperc hátrányba kerültünk. Mondtam Jotinak, ne foglalkozz vele, kösd be magad, lefelé megyünk. 

Wirtmann Ferenc–Kerekes József, Ford Escort Mk II, Argesului Rally

70 másodpercet adtunk a mezőnynek lefelé. Mondjuk fék nem sok maradt az Escorton, itt most nem kellett bekoptatni. 

Mindent egybevetve nagyon jól éreztük magunkat, Joti végre látott medvét és vasárnap estére alaposan el is fáradtunk. Találkozunk a Mecsek Rallyn!”

Wirtmann Ferenc–Kerekes József, Ford Escort Mk II, Argesului Rally

A Textura Sport Club partnerei: Grawe Életbiztosító Zrt., Textura Zrt., Valvoline és Sonax

Melléklet: Jogdíjmentesen felhasználható képek