Krózser Menya

Krózser Menya: Fura érzés volt hét év után elrajtolni

Hét év után tért vissza Krózser Menyhért senior a rallypályákra a ZEG Rally Show-n, ahol a GR Motorsport által fejlesztett Toyota GR Yarisszal állt rajthoz előfutóként. Az autó tervezett tesztje és a közönség szórakoztatása is rövidebbre sikerült, mint tervezték, hiszen a második gyorsaságin műszaki hiba miatt ki kellett állnia. 

„Fura érzés volt hét év után újra elrajtolni – nevetett Krózser Menya. – Már a pályabejárás, az itiner diktálása is az volt. A GR Motorsporttól kaptam kölcsön Mózes Máté navigátort, vele írtuk fel a pályákat. 

Az első gyorsaságin kicsit visszafogott voltam, de gyorsan jöttek vissza a dolgok, szerintem a verseny végére rendben lettem volna. A második szakasz rajtjában azonban meghibásodott az autó, ezért ki kellett állnunk. 

Sajnálom, mert nagyon szerettük volna megmutatni a Yarist a közönségnek és egy kicsit szórakoztatni is őket.

Ennek ellenére nagyon jó rendezvényen vettem részt. Jók voltak a pályák, most jártam először a ZalaZone-on, ami nagyon komoly komplexum. Tetszett, hogy voltak rallys gyorsaságik és a városban, nézők előtt is lehetett menni.

Krózser Menya
Fotó: GR Motorsport // Krózser Menya

Sok régi szurkolóm, barátom jött ki, kicsit tartottam tőle, hogy majd hogyan tudnak bejönni a szervizparkba, mert ez egy rallyversenyen mindig problémás, de csak leparkoltak és besétáltak. Nem akarok nagy szavakat használni, de szerintem ilyen egy igazi rallyverseny. 

Nem csak a közönségnek, hanem a két fiamnak is adósa maradtam. Menya és Nimród is nagyon készültek rá, hogy majd viszem őket, egész nap kérdezgették, hogy akkor hogy lesz, ők fognak majd navigálni? 

Erre sajnos nem került sor, úgyhogy már csak ezért is azt gondolom, hogy fogok még menni akár ilyen meghívásos versenyen, akár a mezőnyben, de igazi visszatérést ne várjon tőlem senki. 

Inkább a fiatalok versenyzését, illetve a GR Yaris fejlesztését szeretném segíteni. Továbbra is bízom benne, hogy ősszel éles körülmények között is láthatják majd a szurkolók az autót.“

Wirtmann Ferenc–Kerekes József, Ford Escort Mk II, Argesului Rally

Wirtmann: Joti kösd be magad, lefelé megyünk!

A historic értékelés első helyén végzett Wirtmann Ferenc és Kerekes József Ford Escort Mk II-essel a Román Rallybajnokság idei harmadik futamán az Argesului Rallyn. Mivel a Grawe Életbiztosító Zrt. által támogatott páros egy versenyre szóló licenccel állt rajthoz, sem a versenyen, sem pedig a bajnokságban nem értékelték őket. Az élmény azonban így is felülmúlhatatlan volt, nemcsak a pályabejáráson látott medvék, de a híres Transfogarasi hágón tartott gyorsasági miatt is. Főleg, amikor kicsit sietni kellett lefelé. 

„Nagyon jó verseny volt és nagyon jól éreztük magunkat – mondta Wirtmann Ferenc. – Többször is jártunk Romániában, de az Argesului Rallyn még nem indultunk.

Wirtmann Ferenc–Kerekes József, Ford Escort Mk II, Argesului Rally

Már a pályabejárás is kalandos volt, többször találkoztunk medvékkel a pálya szélén, amik elég tiszteletet parancsolók voltak. Közel száz kilométernyi pályát kellett feldolgoznunk két nap alatt úgy, hogy mindegyiken kétszer mentünk végig.

Szombaton három rövidebb pálya volt, nagyon kanyargós, jó minőségű, de keskeny aszfalttal, a szélén pedig betonteknővel, ami miatt nagyon észnél kellett lenni.

Wirtmann Ferenc–Kerekes József, Ford Escort Mk II, Argesului Rally

Itt az egyetlen kalandunk az volt, amikor beálltunk a gyorsasági rajtjába, majd mondta a sportbíró, négy percet kapunk, hogy ne érjük utol az előttünk rajtolót. Állunk, egyszer csak egy csepp, még egy csepp, majd ami a földön létezik víz, mind leszakadt egy pillanat alatt. Mi meg csak néztünk, hogy most mi lesz a slickeken. Nem estünk be a betonteknőbe, de kalandos volt. 

Az igazi erőpróba másnap következett, a Transfogarasi hágó. Ide hetven kilométer etappal érkeztünk, majd volt egy 24 kilométeres pálya, egy kilométer etap, sisak marad fent és még egy 14 kilométeres. 

Wirtmann Ferenc–Kerekes József, Ford Escort Mk II, Argesului Rally

Nem mentünk fel teljesen a hágóra, nem is lehetett volna, mert hóakadály volt a tetején, de így is gyönyörű környezetben versenyeztünk. Fent megebédeltették a mezőnyt, és indultunk vissza ugyanazokon a pályákon. 

Az első rajtjában elírták az időnket, egy perccel, amit mi jeleztünk, de nem nagyon akartak foglalkozni vele. Két gyorssal a vége előtt még 40 másodperccel vezettünk, így 20 másodperc hátrányba kerültünk. Mondtam Jotinak, ne foglalkozz vele, kösd be magad, lefelé megyünk. 

Wirtmann Ferenc–Kerekes József, Ford Escort Mk II, Argesului Rally

70 másodpercet adtunk a mezőnynek lefelé. Mondjuk fék nem sok maradt az Escorton, itt most nem kellett bekoptatni. 

Mindent egybevetve nagyon jól éreztük magunkat, Joti végre látott medvét és vasárnap estére alaposan el is fáradtunk. Találkozunk a Mecsek Rallyn!”

Wirtmann Ferenc–Kerekes József, Ford Escort Mk II, Argesului Rally

A Textura Sport Club partnerei: Grawe Életbiztosító Zrt., Textura Zrt., Valvoline és Sonax

Melléklet: Jogdíjmentesen felhasználható képek