Menya belül mosolygott az első bajnoki címén

Két bajnoki címet is ünnepelhetett Krózser Menyhért, amikor Bruckban a magyar és a CEE bajnokságot is megnyerte a Micro Max kategóriában. Az MHH Kart Team kilenc éves versenyzője számára ez volt pályafutása első (két) bajnoki címe, amiért keményen megdolgozott, természetesen nagyon örült neki, de így két héttel a verseny után sem tulajdonít neki nagy jelentőséget, most már a következő feladatra koncentrál.

„Apu mondta a szuperdöntő előtt, hogy szép volt, megvan a bajnoki cím. Nagyon örültem neki, de a szuperdöntőben is rajthoz akartam állni” – mondta Menya, aki így is tett, a szuperdöntőben a második helyen ért célba, majd a depó felé tartva jöttek az újabb gratulációk: „Balu, a szerelőm volt a második, aztán az egész csapat és anyu is gratulált.” Arra a kérdésre azonban, hogy neki is fülig ért-e a szája, nemmel válaszolt: „Nem szoktam mosolyogni a célban, de most belül igen.”

Az első bajnoki cím, főleg, hogy mindjárt kettő is van belőle, minden versenyző számára komoly mérföldkő, amivel akár a nyomás is leeshet a válláról. Menyának évközben volt egy-két nem száz százalékosan jól sikerült versenye, de az utóbbi hónapokban kiemelkedően teljesített és nyomásnak még csak a jele sem mutatkozott rajta.

„Azt mondtam magamnak, hogy komolyan kell venni a versenyzést, meg akartam nyerni a bajnokságot, amihez jobban kellett koncentrálnom.” Ennyi a titka sőt, a bajnoki cím sem változtatott meg semmit. „Örülök a bajnoki címnek, de nem változott semmi. Jövőre is szeretném megnyerni a bajnokságot, az idén pedig még a világdöntőn is rajthoz állunk, ott is szeretnék jól szerepelni. Biztos nagy csata lesz, mindenki nyerni akar rajta, de én is.”

Menyánál talán csak az apukája, Krózser Menyhért senior volt büszkébb, aki csapatvezetőként a pálya széléről követi fia pályafutását. Ő maga is több bajnoki címet nyert az Országos Ralibajnokságban, így kis Menya trófeája nem az első bajnoki serleg lesz a családban.

„Ez azért más, mint amikor én versenyeztem – mosolyog az apuka. – Amikor te vezetsz és beülsz az autóba, onnantól kezdve csak a versenyzéssel foglalkozol, nem izgulsz. Amikor Menya versenyez, én mindig halálra izgulom magam a pálya szélén.

Nagyon megdolgoztunk ezért a két bajnoki címért, az utolsó versenyen is oda kellett tenni magunkat. Annyira a feladatra koncentráltunk, hogy emlékszem, a döntő után volt egy pillanat, amikor ráeszméltünk, a szuperdöntő eredményétől függetlenül megvan a bajnokság.

Akkor persze nagyon örültünk neki, de szerintem el kell telnie egy kis időnek, mire minden leülepszik bennünk. Nem ért véget a szezon, készülünk a világdöntőre, aztán lassan a következő évet is össze kell állítanunk, úgyhogy nincs megállás. Da ha azt kérdezed, mint apa milyen érzés, hogy a fiam bajnok lett: hát az felfoghatatlan.”

Az MHH Kart Team együttműködő partnerei:

Metál Hungária Holding Zrt., Carsystem Hungária Kft., Cégcentrum Kft.

További információ:

www.facebook.com/menya.hu

Wirtmann Ferenc–Kerekes József, Ford Escort Mk II, Argesului Rally

Wirtmann: Joti kösd be magad, lefelé megyünk!

A historic értékelés első helyén végzett Wirtmann Ferenc és Kerekes József Ford Escort Mk II-essel a Román Rallybajnokság idei harmadik futamán az Argesului Rallyn. Mivel a Grawe Életbiztosító Zrt. által támogatott páros egy versenyre szóló licenccel állt rajthoz, sem a versenyen, sem pedig a bajnokságban nem értékelték őket. Az élmény azonban így is felülmúlhatatlan volt, nemcsak a pályabejáráson látott medvék, de a híres Transfogarasi hágón tartott gyorsasági miatt is. Főleg, amikor kicsit sietni kellett lefelé. 

„Nagyon jó verseny volt és nagyon jól éreztük magunkat – mondta Wirtmann Ferenc. – Többször is jártunk Romániában, de az Argesului Rallyn még nem indultunk.

Wirtmann Ferenc–Kerekes József, Ford Escort Mk II, Argesului Rally

Már a pályabejárás is kalandos volt, többször találkoztunk medvékkel a pálya szélén, amik elég tiszteletet parancsolók voltak. Közel száz kilométernyi pályát kellett feldolgoznunk két nap alatt úgy, hogy mindegyiken kétszer mentünk végig.

Szombaton három rövidebb pálya volt, nagyon kanyargós, jó minőségű, de keskeny aszfalttal, a szélén pedig betonteknővel, ami miatt nagyon észnél kellett lenni.

Wirtmann Ferenc–Kerekes József, Ford Escort Mk II, Argesului Rally

Itt az egyetlen kalandunk az volt, amikor beálltunk a gyorsasági rajtjába, majd mondta a sportbíró, négy percet kapunk, hogy ne érjük utol az előttünk rajtolót. Állunk, egyszer csak egy csepp, még egy csepp, majd ami a földön létezik víz, mind leszakadt egy pillanat alatt. Mi meg csak néztünk, hogy most mi lesz a slickeken. Nem estünk be a betonteknőbe, de kalandos volt. 

Az igazi erőpróba másnap következett, a Transfogarasi hágó. Ide hetven kilométer etappal érkeztünk, majd volt egy 24 kilométeres pálya, egy kilométer etap, sisak marad fent és még egy 14 kilométeres. 

Wirtmann Ferenc–Kerekes József, Ford Escort Mk II, Argesului Rally

Nem mentünk fel teljesen a hágóra, nem is lehetett volna, mert hóakadály volt a tetején, de így is gyönyörű környezetben versenyeztünk. Fent megebédeltették a mezőnyt, és indultunk vissza ugyanazokon a pályákon. 

Az első rajtjában elírták az időnket, egy perccel, amit mi jeleztünk, de nem nagyon akartak foglalkozni vele. Két gyorssal a vége előtt még 40 másodperccel vezettünk, így 20 másodperc hátrányba kerültünk. Mondtam Jotinak, ne foglalkozz vele, kösd be magad, lefelé megyünk. 

Wirtmann Ferenc–Kerekes József, Ford Escort Mk II, Argesului Rally

70 másodpercet adtunk a mezőnynek lefelé. Mondjuk fék nem sok maradt az Escorton, itt most nem kellett bekoptatni. 

Mindent egybevetve nagyon jól éreztük magunkat, Joti végre látott medvét és vasárnap estére alaposan el is fáradtunk. Találkozunk a Mecsek Rallyn!”

Wirtmann Ferenc–Kerekes József, Ford Escort Mk II, Argesului Rally

A Textura Sport Club partnerei: Grawe Életbiztosító Zrt., Textura Zrt., Valvoline és Sonax

Melléklet: Jogdíjmentesen felhasználható képek